Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Audytor Procedur

WARBUD S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6638 dni temu

Ogłoszenie numer: 18744, z dnia 2006-03-17

WARBUD S.A.

Firma budowlana

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- tworzenie i wdrażenie procedur zarządczych, finansowych i technicznych w firmie oraz nadzór nad ich funkcjonowaniem - przeprowadzanie wewnętrznych audytów procedur

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub pokrewnym, - min. 3-letnie doświadczenie w pracy w tworzeniu, wdrażaniu i audytowaniu procedur firm, - wiedza z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa i zasad rachunkowości, - dobra znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego, - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - mile widziane doświadczenie wyniesione z firm audytorskich, - mile widziane doświadczenie we wdrażaniu procedur ISO dla przedsiębiorstw budowlanych

Oferujemy

Prośba o podanie oczekiwań finansowych