Zobacz więcej ofert pracy

Audytor Tajemniczy Klient

PGB Human Resources
Elbląg, Elbląg, Olsztyn
praca stacjonarna
2854 dni temu

Jesteśmy agencja personalną i poszukujemy kompetentnych pracowników dla naszych klientów.

Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn
Nr ref.: TK_0316_POL_DOR
Opis stanowiska:

Audytor Tajemniczy Klient! Jeżeli lubisz robić zakupy, potrafisz dociekliwie i pewnie rozmawiać ze sprzedawcami oraz nie boisz się zadawać trudnych pytań, a przy tym masz świetny zmysł obserwacji, potrafisz lekko i przejrzyście formułować swoje spostrzeżenia to mamy dla ciebie zlecenie!

Obecnie w związku z realizacją projektów Tajemniczy Klient w sklepach z odzieżą damską na terenie całej Polski poszukujemy kobiet chętnych do współpracy na terenie całego kraju.

Tajemniczy Klient to osoba ze zmysłem obserwatora i łatwością formułowania wniosków, która przeprowadza wizyty w punktach sprzedaży celem zbadania jakości obsługi klienta. Po wizycie sporządza raport oraz wypełnia ankiety oceniające. W zamian za skrupulatność i rzetelność w powierzonych zadaniach oferujemy stabilne i przejrzyste warunki współpracy oraz możliwość zatrudnienia przy kolejnych projektach.

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będą m.in.:

  • przeprowadzanie wizyt w punktach sprzedaży,
  • przygotowywanie i wypełnianie ankiet oceniających oraz raportów.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
  • zmysł obserwatora,
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • „lekkie pióro"
  • bardzo dobra obsługa komputera w środowisku Windows,
  • dostęp do Internetu.
Oferujemy:
  • przejrzyste i stabilne warunki współpracy,
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło za przeprowadzenie badania,
  • szkolenie umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
PGB Human Resources proponuje liczne rozwiązania outsourcingowe takie jak: doradztwo personalne (rekrutacja i selekcja, audyt personalny, szkolenia), praca tymczasowa, koordynacja przedstawicieli handlowych oraz telemarketerów, obsługa personalna imprez okolicznościowych (targi, konferencje).

PGB Human Resources przeprowadza kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych miesięcznie. W związku z tym zapraszamy do przesyłania cv na adres rekrutacja@pgbhr.com z informacją na temat branży i stanowisk, którymi jesteście Państwo potencjalnie zainteresowani. W przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty pracy, skontaktujemy się telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com