Automation Tester

Hays Poland

Kraków

706 dni temu

Automation Tester
Kraków
Automation Tester
Kraków
Nr Ref.: 1069546

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Do centrum R&D jednego z naszych klientów poszukujemy Software Test Automation Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie i wdrażanie nowych strategii testowych, projektowanie, utrzymywanie testów automatycznych. Ponadto będzie odpowiadała za dokumentację dotyczącą testów manualnych, aktywną współpracę z partnerami biznesowymi w celu ustalania wymagań oraz definiowania celów związanych z testami.

Od kandydata wymaga się: 3- 4 letniego doświadczenia pracy na podobnym stanowisku oraz mocnego doświadczenia w rozwijaniu skryptów i aplikacji za pomocą Python. Oczekiwana jest wiedza z zakresu tworzenia aplikacji w C++, Java lub .NET, różnych podejść i technik rozwoju/testowania danych. Mile widziane doświadczenie pracy w administracji systemem Linux oraz umiejętność korzystania z frameworków: Robot Framework, Squish lub Selenium. Język angielski pozwalający na swobodną komunikację wymagany.

Klient proponuje pracę w międzynarodowym środowisku z nowoczesnymi technologiami i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Rekrutują z Praca.pl