Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

łódzkie

2016-08-25

łódzkie, Łódź

2016-08-24

2016-08-23

łódzkie, Łódź, Teofilów

Automatyk / Elektryk- Ogłoszenie archiwalne

Praca WATERTECH / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / łódzkie / Łódź

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 971786, z dnia 2016-02-02

www.watertech.pl

Firma Watertech działająca w branży uzdatniania wody poszukuje pracownika na stanowisko:

Automatyk / Elektryk

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • praca w zakresie automatyzacji procesów uzdatniania wody
  • opracowywanie i wdrażanie  nowych koncepcji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych zasilających urządzenia technologiczne
  • modernizacje starych  systemów technologicznych w zakresie sterowania urządzeniami do uzdatniania wody
  • sterowanie pracą stacji uzdatniania wody wraz monitorowaniem procesów technologicznych
  • doradztwo techniczne
  • realizacja inwestycji

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne – elektryczne lub elektroniczne
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki
  • umiejętność tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną - branża elektryczna i AKPiA
  • uprawnienia SEP „E” do 1 kV
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • praktyczna obsługa programów komputerowych
  • oczekujemy wysokich umiejętności technicznych i chęci ich ciągłego poszerzania
  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • korzystne warunki finansowe adekwatne do poziomu kompetencji
  • ciekawą i  stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności