Automatyk / Mechatronik / Mechanik

Eko-Okna S.A.

Kornice

2 dni temu


Lider HR 2017 – Odpowiedzialny pracodawca, pierwszy na świecie producent, który wprowadził do masowej produkcji technologię V-Perfect, dzięki której niezmiennie jest w stanie proponować swoim klientom najwyższą jakość oraz precyzyjnie wykończoną stolarkę PVC szuka osób chętnych do pracy na stanowisku:

 

Automatyk / Mechatronik / Mechanik
Miejsce pracy: Kornice


Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne o profilu: mechanika, mechatronika lub automatyka
  • Wiedza z dziedziny działania układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Uprawnienia SEP 1 kV
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Mile widziana znajomość programu TwinCAT
Oferta:
  • Praca 3- zmianowa
  • Pakiet socjalny (karta multisport, opieka medyczna)
  • Dojazd autobusem z kierunków Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski, Głubczyce, Kuźnia Raciborska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 

 Aplikuj teraz 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Eko-Okna S.A.

Eko - Okna S.A. to wiodący europejski producent stolarki otworowej. Od lat na pozycji lidera w zakresie eksportu, sprzedaży i dynamiki rozwoju. Zajmujemy czołowe pozycje w branżowych rankingach. Działamy w oparciu o innowacyjne technologie. Obecnie zatrudniamy ponad 3300 pracowników, mamy 73000 m2 pow. produkcyjnej oraz  6000 partnerów handlowych. Jesteśmy na 33 rynkach exportowych i produkujemy 5500 okien dziennie.

Zapraszamy do naszego zespołu.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Rekrutują z Praca.pl