Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Automatyk / Monter urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

BMT Klimatyzacja Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4940 dni temu

Ogłoszenie numer: 121302, z dnia 2010-11-05

Firma BMT Klimatyzacja z siedzibą w Bygoszczy istnieje na rynku inwestycyjny od 1991 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, dostawach i montażach urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych czołowych światowych producentów.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • wykonywanie napraw urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • wykonywanie przeglądów urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • reagowanie na awarie
  • podłączenie i uruchomienie nowych urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie średnie elektryka/elektronika (mile widziana automatyka)
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych SEP do 1 kV
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • praktyczna znajomość układów automatyki
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • interesującą pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego
  • szkolenia