Podobne oferty pracy

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Automatyk
Miejsce pracy: okolice Poddębic
Nr ref.: AU/KS/01/GO

Zadania:
  • Utrzymanie maszyn produkcyjnych w ruchu
  • Bieżące naprawy maszyn w obszarze automatyki i elektroniki
  • Udział w uruchomieniu nowych linii produkcyjnych
  • Udział w działaniach prewencyjnych oraz modernizacyjnych
  • Współpraca z serwisami
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (automatyka / elektronika / utrzymanie ruchu)
  • Wiedza z obszaru automatyki procesowej
  • Znajomość sterowników PLC
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Mile widziana znajomość zagadnień mechaniki i pneumatyki
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku)
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pierwsza umowa na okres 12 miesięcy (bez okresu próbnego), kolejna na czas nieokreślony
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, zagwarantowany transport do zakładu)
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Bergman Engineering Sp. z o.o.

BERGMAN HR posiada ugruntowaną tradycję i doświadczenie w rekrutacji specjalistów. Angażujemy się również w zarządzaniu projektami technologicznymi, pomagamy upraszczać niezbędne operacje, biorąc odpowiedzialność za wyselekcjonowane aspekty projektu rozwoju technicznego. Prowadzimy projekty inżynieryjne, budujemy i zarzadzamy centra R&D dla naszych klientow, prowadzimy specjalistyczne rekrutacje.

Dane firmy

L. Petrażyckiego 57
52-434 Wroclaw
dolnośląskie

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl