Podobne oferty pracy

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do Działu Handlu Tradycyjnego na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Elżbietów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania
  • Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych: mechaniczne, elektryczne
  • Obsługa i diagnozowanie sterowników PLC (Siemens Simatic S5, S7)
  • Współpraca z serwisami zagranicznymi
  • Uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki
  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i z dziedziny automatyki
  • Definiowanie specyfikacji na części nowe do modernizacji maszyn i urządzeń
  • Rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych według stopnia krytyczności  części
  • Raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu
  • Dbałość o poprawną eksploatacje wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk)
  • Posiadanie aktualnych uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,
  • Umiejętność biegłego czytania dokumentacji elektrycznej (również w języku angielskim)
  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.)
  • Umiejętność diagnozowania usterek sterowników PLC Siemens S5, S7 (programowanie będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania prac instalacyjno-montażowych w branży elektrycznej
  • Dobra znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office)
  • Znajomość systemów pneumatyki
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl