Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Autoryzowany Doradca Biznesowy Era

Eurotel S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4759 dni temu

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską.

W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: ADB/04/11

Zadania:
  • kompleksowa obsługa istniejących klientów biznesowych
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • świadczenie usług doradczych w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • negocjowanie warunków handlowych
  • raportowanie wyników sprzedażowych
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • duża motywacja i chęć do pracy
  • zaangażowanie i  samodzielność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • własny samochód.
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy
  • samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
  • mile widziani sprzedawcy usług telekomunikacyjnych lub finansowych
Oferujemy:
  • atrakcyjny system  wynagrodzeń ( oparty na zasadach umowy agencyjnej )
  • profesjonalne szkolenia
  • wsparcie merytoryczne i operacyjne
  • pracę w energicznym, młodym zespole
  • pracę w dynamicznej i atrakcyjnej branży
  • pracę w oparciu o zasady  zapisane w umowie agencyjnej ( własna działalność gospodarcza )
  • dla najlepszych możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)