Back Office Controller (monitoring of collateral)

Devire Sp. z o.o

Warszawa

16 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Twoja Przyszła Firma / Your future Company

Our client is a global prestigious company with Scandinavian organizational culture. This is one of the most valuable employer in the world, with its positive work environment and excellent team workers.

Our Client is currently looking for a candidates to fill the position of an Back Office Controller (monitoring of Collateral).

Opis stanowiska / Description

In your job you will become a part of international team and you will be responsible for securing cash flow and market access for customers(agree on collateral calls and on collateral transfer amounts), minimizing operational cost & risk (identify cost-effective opportunities), analysing the effect of the trends in the market.

U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking for
  • Have an university degree in economics, finance, business administration or similar
  • Have a 3-5 years’ experience in Collateral management.
  • Are fluent in English
  • Have a strong analytical skills
  • Use Excel on advanced level
  • Are result-oriented and solve tasks with high productivity
Nasz Klient Zapewnia / Our client offers
  • Competitive base salary
  • A challenging job in a professional team
  • Exciting and informal workplace

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekruta- cji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu

Rekrutują z Praca.pl