Blacharz samochodowy
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Blacharz samochodowy

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:
Blacharz

Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...

czytaj więcej: Blacharz

Praca Blacharz

Blacharz samochodowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. / Motoryzacja / Praca fizyczna / pomorskie / Pępowo

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Lakiernik samochodowy RG AUTO SERWIS SZERSZEŃ RYSZARD pomorskie

Lakiernik samochodowy Grupa Progres pomorskie

Specjalista ds. Sprzedaży Części Samochodowych Fota S.A. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 694621, z dnia 2016-02-26

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.

AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. istnieje na rynku już od ponad 16 lat i jest liderem w branży motoryzacyjnej. Specjalizuje się w likwidacji szkód komunikacyjnych. Posiada doskonale wyposażony warsztat mechaniczny, blacharnię oraz lakiernię. Dodatkowo zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem samochodów. Uhonorowana została wieloma nagrodami m.in. Hit Roku 2015, Złota Lakiernia, Warsztat Roku czy Fleet Awards.

Miejsce pracy: pomorskie / Pępowo

Opis stanowiska

  • Prace blacharskie przy samochodach powypadkowych
  • Przygotowywanie elementów do lakierowania

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku napraw powypadkowych
  • Znajomość mechaniki samochodowej,
  • Umiejętność prostowania ram
  • Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E)

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, autoryzowanym serwisie samochodowym
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS