Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager (rynek brytyjski)

InterKadra Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2896 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BM/0616/WR
Zadania:
  • Badanie potencjału rynku produktowego na terenie Wielkiej Brytanii (FMCG)
  • Aktywny udział w tworzeniu od podstaw marki i wprowadzenie jej na rynek brytyjski
  • Aktywne poszukiwanie rynków zbytu (kanał nowoczesny i tradycyjny)
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych
  • Planowanie kampanii marketingowych
  • Kontrola skuteczności działań i stopnia ich realizacji
  • Udział w procesie ustalania strategii cenowej
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Współpraca bezpośrednio z zarządem i pełnienie funkcji pełnomocnika Zarządu
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku managera produktu
  • Doświadczenie w marketingu produktowym środków czystości/produktów chemicznych/kosmetycznych
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju marek własnych
  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowego produktu na rynek
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość prawa patentowego – mile widziana
  • Mobilność, gotowość do zagranicznych podróży służbowych
  • Samodzielność, kreatywność, inicjatywa w działaniu

Oferujemy:
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez odpowiedzialność za rozwój nowej marki na rynku
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Niekorporacyjny styl pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub b2b