Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Global Cosmed Group S.A.
Jawor
praca stacjonarna
2804 dni temu

Global Cosmed Group zrzesza powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy kosmetyczne i chemiczne, różniące się specjalizacją produkcyjną oraz funkcjami; wytwórczą, usługową i dystrybucyjną. Oferta Grupy obejmuje wyroby zaspakajające szeroki wachlarz potrzeb konsumentów, związanych z dbałością o ciało i czystość w domu. W asortymencie znajdują się produkty posiadające dominujące udziały rynkowe.
W celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług firma Global Cosmed Group S.A. wprowadziła i utrzymuje System Zarządzania Jakością oparty na normach ISO 9001:2008. Produkty firmy posiadają również certyfikaty GOST i UKRSEPRO.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor
Nr ref.: DMJ/017/16
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Brand Manager będzie odpowiedzialna za realizację procesów związanych z przygotowywaniem, wdrażaniem oraz rozwijaniem oferowanych przez firmę produktów na rynku polskim oraz międzynarodowym.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie powierzonym portfelem produktów
  • Samodzielna realizacja projektów związanych z rozwojem marki
  • Inicjowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii marketingowych
  • Planowanie i przygotowywanie wsparcia ATL i BTL
  • Monitoring rynku, analizy i rekomendacje
  • Tworzenie materiałów komunikacji marketingowej
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
  • Sporządzanie analiz i raportów
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomości narzędzi marketingowych
  • Znajomość programów pakietu Office (w szczególności MS Excel oraz Power Point)
  • Wysoki poziom zaangażowania i nastawienia na osiąganie ponadprzeciętnych wyników
  • Wysoki poziom energii, inicjatywy i chęci do pracy w zespole
  • Wysoki poziom kreatywności, nieszablonowego podejścia i otwartości na zmiany
  • Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego
  • Możliwość nabycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie kapitałowej, przy wsparciu kilkunastoosobowego zespołu, w dziale marketingu
  • Nowoczesne narzędzia pracy