Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

DPM Sp. z o.o.
Rybnik
praca stacjonarna
2436 dni temu

Dla naszego Klienta, polskiego producenta artykułów gospodarstwa domowego, poszukujemy osoby z kompetencjami i doświadczeniem, gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rybnik
Zakres obowiązków:
  • Proponowanie i wdrażanie nowych produktów
  • Zarządzanie portfolio produktowym, w tym pozycjonowanie cenowe produktów oraz określanie ich rynków
  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym w ramach brandu
  • Planowanie i realizacja działań promocyjno-reklamowych, w tym promocji marki w mediach
  • Współpraca z agencjami reklamowymi w ramach tworzenia materiałów promocyjnych
  • Analiza rynku i konkurencji
Poszukujemy kandydatów spełniających kryteria:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii/marketingu
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego – poziom średniozaawansowany
  • Praktyczna znajomość narzędzi i technik zarządzania marką i produktem, narzędzi komunikacji marketingowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, budowania sieci kontaktów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność planowania sprzedaży i kalkulowania cen
Klient oferuje:
  • Zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do ubezpieczenia, karta multisport, spotkania integracyjne i świąteczne, bilety do kina, nagrody jubileuszowe)
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym dostępny samochód służbowy)
  • Rozwój zawodowy oraz udział w kreowaniu innowacyjnych produktów
  • Partnerska atmosfera w pracy
  • Pakiet szkoleń adaptacyjnych