Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

LOOK FOR STAFF Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4162 dni temu

Ogłoszenie numer: 250307, z dnia 2012-12-24

Dla naszego klienta firmy z branży FMCG szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: BM/12/12

Opis stanowiska

  • Rozwój istniejących marek oraz wprowadzanie nowych produktów
  • Opracowanie i wdrożenie strategii oraz planu marketingowego dla podległych produktów
  • Przygotowanie i kontrolę realizacji budżetu marketingowego
  • Opracowanie, wdrażanie i monitorowanie różnych projektów marketingowych, działań promocyjnych, reklamowych i public relations
  • Monitoring i analizę rynku oraz działań konkurencji
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu dostosowania strategii marketingowej do sytuacji rynkowej
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (media, dostawcy) oraz agencje reklamowe
  • Zarządzanie zespołem
  • Opracowanie strategii promocji, pozycjonowania cenowego oraz uczestnictwo w procesie opracowania strategii dystrybucji podległych produktów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki marketingowe i ekonomiczne
  • Minimum 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z globalnym marketingiem)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności analizy i wyciągania wniosków z badań konsumenckich oraz ich prowadzenia
  • Znajomość prowadzenia kampanii aktywacyjnych wg całego marketing mix
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office
  • Kreatywność i dynamika w działaniu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Silna motywacja do osiągnięcia sukcesu
  • Rzetelność, odpowiedzialność i orientaca na rozwój

Oferujemy

  • Zatrudnienie na okres około 7 miesięcy, szukamy kandydatów dostępnych ASAP
  • Szansę realizacji ambicji zawodowych przy realizowaniu ambitnych projektów
  • Dużą samodzielność działania