Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1520 dni temu

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych.Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Miejsce pracy: Kraków
ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych marek i produktów, opieka nad produktami istniejącymi już w ofercie, współpraca z laboratorium we współtworzeniu innowacyjnych receptur oraz grafikami i agencjami zew. przy kreacji projektów opakowań,
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz analiza/ śledzenie istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich,
  • Analiza sprzedaży i monitorowanie rentowności wyrobu,
  • Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami, akceptacje druków opakowań,
  • Tworzenie planów i strategii marketingowych dla prowadzonych i nowych marek,
  • Komunikacja reklamowa podległych marek oraz działania PR.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w dziedzinie marketingu lub pokrewnej,
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Brand Managera w branży kosmetycznej lub ogólnie FMCG,
  • Otwartość na nowe rozwiązania i kreatywność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz swoboda w formułowaniu i pisaniu tekstów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie
  • program Farmona Przyjazna Rodzinie
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta Multisport
  • zakup kosmetyków w preferencyjnych cenach
  • zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji
  • szkolenia oraz kurs językowy
  • bezpłatny parking
  • i wiele więcej
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.