Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
3656 dni temu

Wiodąca polska firma kosmetyczna, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania.

Miejsce pracy: Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Zadania:
  • Analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta,
  • Inicjowanie, współudział w tworzeniu i realizacja (koordynacja) procesów wdrożeniowych nowych produktów.
  • Nadzór nad liniami produktów, ich obliczem i rozwojem w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych wyników sprzedaży i zysku.
  • Współpraca z agencjami, wydawnictwami, podwykonawcami w zakresie działań i materiałów marketingowych związanych z nowymi liniami produktów.
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji nowych linii produktowych.
  • Planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego.
  • Odpowiedzialność za stworzenie i realizację planu wsparcia marketingowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, ekonomia).
  • Doświadczenie 4-5 letnie w marketingu, w tym także na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej.
  • Zdolność do szybkiego uczenia i samodzielność.
  • Zdolności analityczne, strategiczne i negocjacyjne.
  • Kreatywność.
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonej marki; rekomendowaniu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów.
  • Komunikatywność we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w zakresie działań promocyjnych.
  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji.
  • Dokładność i systematyczność.
  • Doświadczenie w planowaniu, przygotowywaniu i kontrolowaniu powierzonego budżetu marketingowego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym pracownikiem/ami.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Gotowością do podjęcia pracy w wymiarze 8h/dziennie w siedzibie firmy w Duchnowie, pod Warszawą oraz ewentualnych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Stałą pracę w solidnej firmie oraz przyjaznym zespole.
  • Możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy.
  • Szkolenia pracowników.