Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Viviamo Sp. z o. o.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
3130 dni temu

Ogłoszenie numer: 833470, z dnia 2015-10-12

W związku z dynamicznym rozwojem Viviamo Sp.z.o.o poszukuje Kandydatów/-tki na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Przygotowanie strategii marki,
  • Koordynacja wszystkich aspektów promocji
  • Przygotowanie i wdrożenie planu marketingowego
  • Monitoring rynku, analizy, rekomendacje
  • Współpraca z działami wewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektów
  • Ewaluacja efektywności prowadzonych działań

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Brand Manager lub Product Manager
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji; kreatywność, pomysłowość, nastawienie na innowacyjne rozwiązania
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na osiągnięcie założonego planu

Oferujemy

  • Kreatywne i dynamiczne środowisko pracy
  • Warunki do rozwoju osobistego i pracę z profesjonalistami
  • Serdeczną atmosferę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon)