Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

COMPAK Coffee Grinding Company
Poznań
praca stacjonarna
2985 dni temu

Ogłoszenie numer: 996942, z dnia 2016-03-16

COMPAK Coffee Grinding Company (Hiszpania, Barcelona) --- to jeden z wiodących producentów profesjonalnych młynków do kawy. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowy rozwój marki COMPAK w Polsce (sprzedaż, marketing, PR).

Wymagania

  • doświadczenie w sektorze HoReCa (kawa, ekspresy do kawy, młynki)
  • inicjatywy, samodzielności i zaangażowania w działaniu
  • otwartości i umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy
  • wykształcenia min. średniego,
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego)
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • ciekawą pracę (!) w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • możliwość udziału w szkoleniach i spotkaniach branżowych (w Polsce i za granicą),
  • realny wpływ na rozwój Firmy.