Broker Ubezpieczeniowy / Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Broker Ubezpieczeniowy / Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Poznaj pracodawcę

Wojska Polskiego 45A/ 46
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
woj. mazowieckie
www.insurance-brokers.pl

Poznaj stanowisko:
Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...

czytaj więcej: Agent Ubezpieczeniowy

Praca Agent Ubezpieczeniowy

Broker Ubezpieczeniowy / Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń - Ogłoszenie archiwalne

Praca Wydrych Insurance Brokers Sp. z. o. o. / Finanse / Bankowość / Sprzedaż / Obsługa klienta / Ubezpieczenia / dolnośląskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Agent ds. Ubezpieczeń i Inwestycji Aviva Sp. z o.o. O / Legnica dolnośląskie

Asystent ds. likwidacji szkód (m/k) CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Analityk ds. likwidacji szkód z j. angielskim (m/k) CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Specjalista ds. ubezpieczeń (k/m) CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 940809, z dnia 2016-01-07

Wydrych Insurance Brokers Sp. z. o. o.

Wydrych Insurance Brokers Sp. z. o. o. to firmą z 20- letnią rodzinną tradycją.
Jest znanym brokerem na rynku ubezpieczeń transportowych i paliwowych.
Prowadzi kompleksowo wszystkie rodzaje ubezpieczeń:

komunikacyjne, majątkowe, finansowe, specjalistyczne.
Do grona naszych zadowolonych klientów należą największe przedsiębiorstwa działające na polskim rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy najlepszych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie ubezpieczeń
  • współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (m.in. negocjacje umów)

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń w firmie brokerskiej lub Towarzystwie Ubezpieczeniowym
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word
  • zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz systemu prowizyjnego
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • kartę benefit
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy