Broker Ubezpieczeniowy / Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń
pl / en

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

dolnośląskie, Lubin, Głogów, Zgorzelec, Oleśnica, Oława, Milicz, Syców, Trzebnica, Wrocław, Dzierżoniów, Jelenia Góra, Legnica, Jawor, Złotoryja, Środa Śląska, Wałbrzych, Kamienna Góra, Świdnica, Zgorzelec, Bolesławiec, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Polanica Zdrój

2016-06-24

dolnośląskie, Głogów i okolice

2016-06-21

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie

Broker Ubezpieczeniowy / Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń- Ogłoszenie archiwalne

Praca Wydrych Insurance Brokers Sp. z. o. o. / Finanse / Bankowość / Sprzedaż / Obsługa klienta / Ubezpieczenia / dolnośląskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 940809, z dnia 2016-01-07

Wydrych Insurance Brokers Sp. z. o. o.

Wydrych Insurance Brokers Sp. z. o. o. to firmą z 20- letnią rodzinną tradycją.
Jest znanym brokerem na rynku ubezpieczeń transportowych i paliwowych.
Prowadzi kompleksowo wszystkie rodzaje ubezpieczeń:

komunikacyjne, majątkowe, finansowe, specjalistyczne.
Do grona naszych zadowolonych klientów należą największe przedsiębiorstwa działające na polskim rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy najlepszych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie ubezpieczeń
  • współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (m.in. negocjacje umów)

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń w firmie brokerskiej lub Towarzystwie Ubezpieczeniowym
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word
  • zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz systemu prowizyjnego
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • kartę benefit
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy