Agencja Personalna HR Support to młody, lecz doświadczony zespół specjalistów Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie budynków przemysłowych i halowych, a także realizacji indywidualnych projektów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista Prac Zbrojarskich i Żelbetowych
OBOWIĄZKI
  • kierowanie brygadą budowlaną,
  • prowadzenie list obecności, wypłat itp.,
  • odpowiedzialność za pracowników, wykonywaną pracę, terminy,
  • raportowanie o postępie prac przed kierownikiem budowy/projektu.
WYMAGANIA
  • min. 2 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • mile widziana wykształcenie kierunkowe,
  • mile widziany certyfikat VCA,
  • umiejętności planowania, kontrolowania, nadzoru, przyuczania pracowników budowlanych,
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanych,
  • praca na terenie kraju w zależności od miejsca budowy- wymagana dyspozycyjność.
OFERUJEMY
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwinięcia swoich umiejętności,
  • szkolenia i wdrożenie do pracy,
  • zakwaterowanie i dodatkowe premie delegacyjne,
  • miłą i przyjazną atmosferę.
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl