Podobne oferty pracy

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz doświadczony zespół specjalistów Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie budynków przemysłowych i halowych, a także realizacji indywidualnych projektów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista Prac Zbrojarskich i Żelbetowych
OBOWIĄZKI
  • kierowanie brygadą budowlaną,
  • prowadzenie list obecności, wypłat itp.,
  • odpowiedzialność za pracowników, wykonywaną pracę, terminy,
  • raportowanie o postępie prac przed kierownikiem budowy/projektu.
WYMAGANIA
  • min. 2 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • mile widziana wykształcenie kierunkowe,
  • mile widziany certyfikat VCA,
  • umiejętności planowania, kontrolowania, nadzoru, przyuczania pracowników budowlanych,
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanych,
  • praca na terenie kraju w zależności od miejsca budowy- wymagana dyspozycyjność.
OFERUJEMY
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwinięcia swoich umiejętności,
  • szkolenia i wdrożenie do pracy,
  • zakwaterowanie i dodatkowe premie delegacyjne,
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl