Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    9 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa BI Developer Warszawa
Business Intelligence Developer (QlikView)

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2528 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: BID/WAW/0517/PP

Opis stanowiska:
  • Realizacja bieżących zgłoszeń zmian do aplikacji QlikView (PRODUCT VIEW, COST_VIEW, SEGMENTAL REPORT, MIS_HURT_VIEW).
  • Uzupełnienie dokumentacji rozwiązań (dokumentacja techniczna, administracyjna, testów, użytkowa).
  • Przystosowanie działania aplikacji PRODUCT VIEW do nowego zasilenia opartego o CDL/MIS BIG DATA (nowa lub w istotny sposób zmodyfikowana architektura, ETL, model danych warstwy BI dla data martu MIS BIG DATA banku).
  • Udział w rozwoju kompetencji własnych banku w zakresie developmentu w środowisku QlikView (bieżące wsparcie kompetencyjne BICC).
Wymagania:
  • Znajomość QlikView na poziomie zaawansowanym (ok. 5 lat doświadczenia).
  • Znajomość SQL, ORACLE na poziomie zaawansowanym.
  • Doświadczenie w pracy przy dużych projektach informatycznych.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Kartę MultiSport.
  • Medicover.
  • Opiekę Menadżera Kariery.
  • Elastyczne formy zatrudnienia.
  • Różnorodne projekty.
  • Inne… (zapytaj nas).