Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Chef de Partie/północna Szkocja

Prowork
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6494 dni temu

Ogłoszenie numer: 22394, z dnia 2006-08-17

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Ekskluzywny hotel z restauracją, Szkocja.

Wymagania

minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w przygotowywaniu dań a la carte, deserów i w kuchni europejskiej, obsługa bankietów, znajomość angielskiego, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. Obowiązki: przygotowywanie śniadań, obiadów i kolacji z wysokiej jakości świeżych produktów, obsługa bankietów, praca w systemie rotacyjnym, na zmiany.

Oferujemy

Godziny pracy: 40-45 godz./5 dni w tyg. Okres zatrudnienia: stała praca Wynagrodzenie: około 13500 tys. funtów brutto/rocznie Pracodawca zapewnia: zamieszkanie i wyżywienie około 40 funtów/tydz., szkolenia zawodowe oraz bezpłatne korzystanie z basenu i klubu fitness. Rozpoczęcie pracy: od zaraz Bardzo prosimy o zawarcie w cv szczegółowego opisu doświadczenia z uwzględnieniem następujących informacji: - nazwa i opis restauracji (wielkość, standard, rodzaj serwowanych potraw, ilość personelu) - zajmowane stanowisko oraz obowiązki i umiejętności Ponadto mile widziane jest załączenie zdjęć związanych z wykonywaną pracą.