Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Chłodnik Mechanik

Thermo Systems Sp z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5407 dni temu

Ogłoszenie numer: 71102, z dnia 2009-07-29

Autoryzowany przedstawiciel producenta samochodowych urządzeń chłodniczych, działamy na rynku 9 lat, w trzech loklaizacjach zatrudniamy łącznie 27 osób

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Montaż i serwis samochodowych urządzen chłodniczych.
  • Naprawy mechaniczne, elektryczne, chłodnicze i montaż.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Doświadczenie w serwisie np. samochodowym,
  • Elektromechanika samochodowa mile widziana,
  • Doświadczenie w chłodnictwie,
  • Samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Pracę w młodej, rozwijającej się firmie przy światowej klasy produkcie,
  • Szkolenia,
  • Motywacyjny system wynagradzania