Najnowsze oferty pracy

  • Portier - pracownik sezonowy

    Sofitel Grand Sopot   Sopot    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twoje zadania: Powitanie i pożegnanie gości; Obsługa bagażowa gości; Udzielanie informacji o usługach dostępnych w hotelu i w otoczeniu hotelu; Aranżowanie transportu; Parkowanie samochodów gości; Przekazywanie informacji i korespondencji gości; Opieka nad lobby hotelowym, wejściem do...
Zobacz więcej ofert pracy

Concierge/ Bellman

Radisson Blu Hotel, Krakow
Kraków
praca stacjonarna
2916 dni temu

Ogłoszenie numer: 1120168, z dnia 2016-06-08

Jeżeli jesteś ekstrawertykiem, wesołym, pozytywnym, lubisz ludzi, ruch, dynamiczne otoczenie, łatwo nawiązujesz kontakty, szybko się uczysz...

I chciałbyś pracować  w międzynarodowej firmie o świetnej reputacji na hotelowym rynku pracy w Krakowie,

To zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Wszechstronna obsługa gości hotelowych na najwyższym poziomie w języku polskim i angielskim
  • Dbanie o skuteczną i miłą współpracę w recepcji i z innymi działami hotelu

Wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i efektywność w pracy zespołowej
  • Nastawienie na proaktywne poszukiwanie rozwiązań i naturalnej postawy “Yes, I can”
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności organizacyjne, szybkie reagowanie na sytuację
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane

Oferujemy

  • Ciekawą, rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku, w której nie można się nudzić
  • Szkolenia zawodowe oraz personalne
  • Świetną atmosferę i fajnych ludzi w pracy
  • Rozwój talentów – 95% dyrektorów w sieci wywodzi się z wewnętrznie wybranych i wyszkolonych pracowników
  • Doskonałą bazę nawyków w pracy i solidnej wiedzy o hotelarstwie
  • Stabilną pracę, opłacaną zgodnie z wymaganiami rynku, dobry pakiet socjalny, pozapłacowe benefity