Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Redaktor Techniczny Radom
Copywriter Techniczny - Redaktor

RADWAG Wagi Elektroniczne
Radom
praca stacjonarna
2726 dni temu

Firma RADWAG Wagi Elektroniczne z siedzibą w Radomiu jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych
i kontrolnych. Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POSZUKUJEMY W RADOMIU kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: GRAFIK RADOM

Opis stanowiska:

  • Pisanie tekstów do kart katalogowych oraz specjalistycznych opisów produktów.
  • Tworzenie tekstów perswazyjnych, ofertowych i marketingowych.
  • Pisanie artykułów eksperckich, informacyjnych i poradnikowych.
  • Pisanie tekstów do instrukcji użytkowania.
  • SEO copywriting.
  • Naming oraz tworzenie haseł i sloganów reklamowych.
  • Redakcja i korekta tekstów prostych, specjalistycznych i technicznych.

Wymagania:

  • Doskonała znajomości ortografii i interpunkcji.
  • Przejrzysty styl i prosta forma przekazu.
  • Umiejętność przeprowadzania efektywnego researchu i analizy materiałów.
  • Logiczne myślenie, ciekawość i dociekliwość.
  • Wiedza z zakresu marketingu i reklamy w Internecie.
  • Terminowość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej poparte portfolio.

OFERUJEMY ZATRUDNIENIE WYŁĄCZNIE W RADOMIU W RAMACH UMOWY O PRACĘ.

Poznaj

Radwag Wagi Elektroniczne

Bardzo dokładne wagi laboratoryjne i wytrzymałe wagi przemysłowe. Wagi przeznaczone do konkretnych zastosowań, na przykład do ochrony środowiska, pipetowania czy ważenia stentów. Komparatory i wzorce masy, detektory metali, platformy i moduły wagowe oraz mierniki i terminale. I wreszcie – urządzenia, rozwiązania i akcesoria na specjalne zamówienie klienta, czyli dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. RADWAG Wagi Elektroniczne.