Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jelenia Góra
Database Developer (MS SQL Server / C++)

AUCOTEC
Jelenia Góra
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna / hybrydowa / zdalna
rekrutacja online
184 dni temu

AUCOTEC Polska sp. z o.o. jest polskim oddziałem powstałego w 1985 r., niemieckiego przedsiębiorstwa AUCOTEC AG, które zajmuje się tworzeniem oprogramowania inżynieryjnego dla kompletnego cyklu życia maszyn, fabryk i systemów mobilnych.

Rozwiązania firmy AUCOTEC umożliwiają m.in. wykonanie schematów elektrycznych, diagramów przepływu, projektowanie sterowni i dyspozytorni dużych instalacji przemysłowych, sterowanie procesami, jak również wykonanie projektów okablowania dla branży Automotive. Dzięki swej unikalnej, kooperatywnej platformie oprogramowanie AUCOTEC pozwala na integrację procesów przemysłowych.

aucotec.com

Miejsce pracy: Jelenia Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Do jednego z naszych zespołów Scrum działającego w siedzibie firmy w Niemczech poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą:

  • implementacja nowych oraz rozwój istniejących funkcjonalności w Microsoft SQL Server i ich komponentów C++, a także odpowiedzialność za ich architekturę (produkt Engineering Base)
  • dyskusje koncepcyjne z Product Management oraz Solution Experts
  • samodzielność we współpracy z Quality Management
  • przeprowadzanie Code Reviews
  • inicjacja zadań oraz zarządzanie nimi w obrębie Azure DevOps
  • udzielanie wsparcia kolegom i koleżankom z innych działów

WYMAGANIA

Bardzo dobra znajomość w obszarze:

  • Transact-SQL/Stored Procedures
  • Microsoft SQL Server Management Studio
  • Microsoft SQL Profiler
  • systematycznego Debugging

Dobra znajomość w obszarze:

  • programowania obiektowego w C++
  • technologii COM/DCOM
  • środowiska Visual Studio
  • obsługi systemów kontroli wersji
  • Testing Frameworks / Unit Testing
  • tworzenia modeli obiektów oraz stosowania Software Design Patterns
  • modelowania UML

Mile widziane umiejętności:

  • programowanie w C#
  • znajomość Azure DevOps
  • znajomość Git

Ponadto:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • gotowość do odbywania rocznie kilku kilkudniowych podróży służbowych (głównie z myślą o fazie wdrożeniowej, integracji z zespołem oraz ewentualnych potrzebach merytorycznych/projektowych)
  • otwartość na nowe tematy i technologie
  • przejrzysty i ustrukturyzowany sposób pracy
  • zaangażowanie, pasja i kreatywność, solidność

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • elastyczność w wyborze miejsca pracy (praca zdalna, hybrydowa lub stacjonarna w biurze polskiego oddziału firmy w Jeleniej Górze)
  • pracę nad ciekawymi features w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i efektywności
  • pakiet opieki zdrowotnej
  • miłą i koleżeńską atmosferę oraz odpowiednie narzędzia pracy