Najnowsze oferty pracy

  • Analityk Kredytowy

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Analiza zdolności kredytowej klienta indywidualnego, instytucjonalnego i JST, w tym: analiza formalno-prawna wnioskodawcy, analiza ekonomiczno-finansowa, analiza transakcji oraz analiza zabezpieczeń; Dokonywanie inspekcji u klientów w fazie przygotowania decyzji kredytowej oraz współudział w...
Zobacz więcej ofert pracy

Decydent Kredytowy (K/M)

Santander Bank Polska S.A.
Wrocław
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
318 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: Req1153330
NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Zadania, które będziesz realizować:
  • podejmowanie decyzji kredytowych dla klientów korporacyjnych o rocznych obrotach 10 - 100 mln PLN przy zapewnieniu optymalizacji podejmowanego ryzyka i efektywności procesu kredytowego
  • stanowić wsparcie dla Partnerów Biznesowych
  • przygotowywanie aplikacji kredytowych wraz z dokumentami uzupełniającymi
  • prowadzenie procesu monitoringu, w tym proponowanie dalszych działań i strategii wobec klientów, których sytuacja uległa pogorszeniu w celu minimalizowania ryzyka i uniknięcia rezerw kredytowych
  • podejmowanie decyzji w ramach posiadanych kompetencji kredytowych i rekomendowanie działania w zakresie zaangażowania kredytowego na wyższym szczeblu kompetencyjnym
  • strukturyzowanie transakcji oraz wpływanie na formę finansowania
  • zapewnianie zgodności procesu kredytowego z procedurami
Nasze oczekiwania:
  • posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu, strukturyzowaniu i rekomendowaniu transakcji kredytowych
  • masz doświadczenie w samodzielnym podejmowaniu decyzji w ramach indywidualnych kompetencji kredytowych
  • możesz pochwalić się bogatą wiedzą na temat oferty kredytowej Banku oraz znajomością procesu kredytowego
  • potrafisz umiejętnie zarządzać w kierunku optymalnego rozwoju portfela kredytowego oraz monitorować osiągane wyniki
  • rozumiesz potrzeby świadczenia wyróżniającej jakości obsługi klienta i potrafisz rozwijać długoterminowe rentowne relacje z klientami
  • masz praktyczną znajomość zasad analizy finansowej podmiotów gospodarczych
  • jesteś zorientowany/a na realizację celów przy zachowaniu profesjonalizmu, etyki i dbałości o relacje z klientami i jakość portfela kredytowego
  • orientujesz się w bieżących kwestiach ekonomicznych oraz trendach właściwych dla poszczególnych branż
To, co oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i umowy na zastępstwo (poszukujemy dwóch specjalistów/-ek)
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Poznaj

Efekt Santander

Nasza praca codziennie wpływa na 140 milionów osób. W jaki sposób? Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, dzieleniu się doświadczeniem, nieustannym poszukiwaniem nowych sposobów działania i dostosowaniem się do wymogów, jakie stawiają przed nami nowe wyzwania.

Zmieniamy się wchodząc w rzeczywistość cyfrową – przekonaj się, że nawet najmniejsze Twoje działanie będzie mieć olbrzymią moc.

Na tym właśnie polega efekt Santander.