Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Dermokonsultantka

Centrum TOŁPA Sp. z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6479 dni temu

Ogłoszenie numer: 20935, z dnia 2006-07-31

Centrum TOŁPA sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą i dystrybucją kosmetyków aptecznych oraz preparatów specjalistycznych marki TOŁPA.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii promocyjnej firmy, która obejmuje następujące obszary działań: •dermokonsultacje kosmetyczne przeprowadzane w aptece w zakresie: - wiedzy o produktach marki TOŁPA oraz ich zastosowaniach - dobór odpowiednich preparatów w zależności od rodzaju skóry, problemu dermokosmetycznego etc. •zintegrowane działania wspierające sprzedaż preparatów marki TOŁPA •kreowanie pozytywnego wizerunku marki w środowisku farmaceutycznym

Wymagania

•wykształcenie wyższe/ licencjat/ średnie (kosmetyczne, kosmetologiczne, medyczne, farmaceutyczne i pokrewne) •znajomość rynku kosmetycznego i aptecznego w stopniu bardzo dobrym •doświadczenie w przeprowadzaniu konsultacji w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej •bardzo dobre zdolności interpersonalne •miła aparycja i wysoka kultura osobista •znajomość technik sprzedaży •dyspozycyjność •prawo jazdy

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki pracy