Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
DERMOKONSULTANTKI

ALES GROUPE POLSKA Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5176 dni temu

Ogłoszenie numer: 91702, z dnia 2010-03-16

Przedstawiciel marek: LIERAC i PHYTO poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie dermokonsultacji w aptekach
  • Doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry i włosów
  • Prezentacja marki w punktach sprzedaży
  • Przeprowadzanie szkoleń w punktach sprzedaży

Wymagania

  • Znajomość tematyki kosmetycznej
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe w kierunku kosmetologicznym lub pokrewnym
  • Znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Własna działalność gospodarcza mile widziana
  • Doświadczenie w pracy dermokonsultanki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Profesjonalne szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i systemy motywacyjne
  • Możliwość samodzielnego ustalania godzin pracy
  • Stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne