Podobne oferty pracy


Barona jest międzynarodową firmą z sektora usług HR, której wizją jest przeprojektowanie procesu rekrutacji. Prowadzimy działalność w siedmiu krajach, które dają nam możliwość rekrutowania i relokacji osób poszukujących pracy za granicą. W Polsce specjalizujemy się w rekrutacji wielojęzycznej w BPO / SSC / ITO, produkcji, inżynierii i branży IT. Barona powstała w Finlandii 15 lat temu i jest obecnie liderem na rynku fińskich usług HR o przychodach 165 mln €. Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.

 

Barona Engineering jest działem specjalizującym się w rekrutacji i wyszukiwaniu  specjalistów  z branży inżynieryjnej. Nasi konsultanci posiadają  duże doświadczenie w zakresie odnajdywania idealnych specjalistów  odpowiednich do specyficznych wymagań klienta.


Design Engineer (Mechanical)

Miejsce pracy: Gościcino

Aktualnie poszukujemy dla naszego skandynawskiego klienta zmotywowanych Design Engineer (Mechanical), którym oferujemy długotrwałą współpracę opartą na umowie o prace bądz B2B. Praca na stanowisku obejmować będzie udzał w wielu projektach inżynierskich oraz projektowanie produktów według specyfikacji klienta przy ścisłej współpracy z zespołami inżynierów.

 

Nasz klient oczekuje od kandydatów dobrej znajomości najczęściej używanych narzędzi projektowych 3D (preferowana znajomość Solid Works i/lub NX), otwartej i aktywnej postawy z umiejętnością łatwego rozwiązywania problemów. Kandydat powinien posiadać także odpowiednie wykształcenie techniczne, wcześniejsze doświadczenie w inżynierii ( min. 2 lata)  oraz doświadczenia w podstawowych obliczeniach metody elementów skończonych (MES) w mechanice. Ponadto, osoby zainteresowane powinny posiadać komunikatywny poziom języka angielskiego oraz być otwarte na możliwość ewentualnych podróży biznesowych.

 

Oferujemy odpowiedzialne i niezależne stanowisko, oparte na długoterminowej umowie o prace bądz B2B, w rozwijającej się, międzynarodowej firmie, w której sam będziesz mógł mieć wpływ na rozwój i nowe działania. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju Twoich profesjonalnych umiejętności i szansę kariery w międzynarodowej grupie inżynieryjnej.

Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl