Zobacz więcej ofert pracy

Developer aplikacji mobilnych iOS (B2B)

Grafton Recruitment
Poznań
praca stacjonarna
2820 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Poznań
Nr ref.: 4-10-38827/PC
Naszym Klientem jest bardzo prężnie rozwijająca się firma, która tworzy autorskie oprogramowanie na urządzenia mobilne. Firma od kilku lat działa na rynku brytyjskim i w związku z bardzo aktywnym rozwojem, poszukuje zmotywowanych kandydatów na stanowisko: Developer aplikacji mobilnych.

Zadania
  • projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem iOS SDK;
  • realizacja projektów dla klientów zagranicznych (instytucje rządowe, sprzedaż detaliczna, facility management);
  • szacowanie czasu potrzebnego do wykonania projektu;
  • opracowywanie i przestrzeganie standardów kodowania;
  • kontakt z Klientami (możliwe sporadyczne wyjazdy do Wielkiej Brytanii);
Requirements:
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na iOS;
  • Dobra znajomość języka Swift (nie tworzymy aplikacji w ObjectiveC);
  • Dobra znajomość koncepcji programowania iOS, takich jak przechowywanie danych, usługi, lokalizacja, czujniki itp.;
  • Doświadczenie w zakresie rozproszonych systemów kontroli wersji (Git, Mercurial);
  • Wykształcenie wyższe techniczne oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie;
  • Znajomość języka Java i programowania aplikacji na Androida nie jest wymagana, ale będzie sporym plusem;
Benefits:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • Wdrażanie własnych pomysłów;
  • Praca w zmotywowanym zespole;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Duże możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".