Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Developer Java / JEE

Alpha Technologies Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa - Ursynów
praca stacjonarna
2185 dni temu
FEEL THE THRILL OF CREATIVE EFFORT AND ACHIEVE THE IMPOSSIBLE

Location: Warszawa - Ursynów
Zakres zadań:
  • projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę
  • tworzenie nowych systemów na potrzeby Klienta
  • realizowanie zadań wynikających z planu projektu
  • tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej
  • wsparcie Użytkowników systemów informatycznych w zakresie rozwijanych aplikacji
Oczekujemy:
  • dobrej znajomości Java, popartej doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania w technologii JEE/J2EE
  • znajomości Hibernate, JPA
  • znajomości Git
  • znajomości usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii (XML Schema, WSDL, JAXB, JAX-WS)
  • znajomości serwerów aplikacyjnych (JBoss/Wildfly)
  • znajomości SQL oraz zagadnień bazodanowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • zdolności analitycznych
  • odpowiedzialności, sumienności i dokładności
Mile widziane:
  • znajomość narzędzi Gerrit, Jenkins, Maven
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych