Podobne oferty pracy

Developer JD Edwards
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WF/L/AW/069

Zadania:

  • Wytwarzanie i modyfikowanie kodu źródłowego
  • Testowanie tworzonych rozwiązań – testy jednostkowe
  • Opracowanie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie procesu analizy systemowej i projektowania systemu
  • Rozwiązywanie zgłoszeń technicznych od Klientów

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w przynajmniej jednym języku programowania: C++, C#, Java, SQL, PL/ SQL
  • Wiedza z zakresu baz danych Oracle lub MSSQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na rozwój i samodoskonalenie
  • Mile widziana znajomość technologii WebLogic, BI Publisher, JMS, WebServices,
  • Mile widziana praktyczna znajomość narzędzi programistycznych Oracle JD Edwards

Firma Oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku nastawionym na wymianę wiedzy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole ekspertów oraz dużą samodzielność w pracy przy projektach IT
  • Świadczenia dla pracowników (opieka medyczna, szkolenia merytoryczne, nauka języka angielskiego, inne dodatkowe świadczenia)

Poznaj stanowisko: Programista C++

Język C++, zdobywający rekordy popularności w latach 90. jest wciąż jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie. C++ to język ogólnego przeznaczenia, wieloparadygmatowy, umożliwiający programowanie obiektowe, proceduralne, czy generyczne. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl