Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
DIETETYK/DIETETYCZKA ORAZ EKSPEDIENTKA

NATURHOUSE
Białystok
praca stacjonarna
5541 dni temu

Ogłoszenie numer: 61665, z dnia 2009-04-01

NATURHOUSE

HISZPAŃSKA SIEĆ zajmująca się doradztwem z zakresu dietetyki i zdrowego odżywiania oraz sprzedażą naturalnych suplementów diety. NATURHOUSE TO: • ponad 1700 salonów dietetycznych na całym świecie • 12 lat doświadczenia • idealne miejsce na poszerzenie wiedzy i zdobycie doświadczenia w dziedzinie dietetyki dla osób po dietetyce, biologii, farmaceutyce, pielęgniarstwie, fizjoterapii • całe rzesze zadowolonych klientów Bliższe informacje o firmie Naturhouse są dostępne na www.naturhouse.com Aktualnie poszukujemy osoby do nowo powstającego salonu w BIAŁYMSTOKU.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Główne zadania dietetyka:
  • przeprowadzanie konsultacji dietetycznych z Klientami, wywiadu żywieniowego, dokonywanie pomiarów i dobór odpowiedniej diety dla klienta z włączeniem produktów firmy
  • cykliczne kontrolowanie efektów działania diety,
Główne zadania ekspedientki:
  • obsługa Klientów w salonie, prowadzenie kartotek i umawianie wizyt
  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów i obsługa kasy fiskalnej,
Wspólne dla obu stanowisk:
  • dbanie o satysfakcję klientów stałych i zdobywanie nowych
  • realizacja planów sprzedażowych firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (biologia, chemia, żywienie, i pokrewne)- dot. stanowiska Dietetyka
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, otwartość, uśmiech
  • umiejętność przekonywania i słuchania innych
  • nastawienie na rozwój i osiąganie coraz lepszych wyników
  • obsługa komputera w zakresie MS Office
  • zamieszkanie w Białymstoku lub okolicy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • stałą pensję podstawową oraz premię motywacyjną, uzależnioną od wyników
  • szkolenia specjalistyczne
  • pracę w przyjaznym otoczeniu i miłej atmosferze