Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk / Dietetyczka

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Konstancin-Jeziorna
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
81 dni temu
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dietetyk/Dietetyczka

Miejsce pracy: Konstancin Jeziorna

Zakres obowiązków:
  • Układanie jadłospisów dla dzieci i dorosłych z różnymi jednostkami chorobowymi - znajomość programu MAPI będzie dodatkowym atutem,
  • Nadzór podczas wydawania posiłków,
  • Wprowadzanie faktur i inne prace biurowe zlecone przez przełożonego.
Wymagania:
  • Ukończone studia na kierunku Dietetyka (minimum licencjat),
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Min. półroczne doświadczenie w pracy jako samodzielny dietetyk.
Oferujemy:
  • Uczciwe i terminowa wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Praca w godzinach 7:00 – 15:00,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym Zespole oraz wsparcie przełożonego.

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.