Dietetyk
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Dietetyk

Poznaj pracodawcę

Ks. Siemaszki 15a
31-201 Kraków
woj. małopolskie
www.catermed.com.pl

Poznaj stanowisko:
Dietetyk

Dietetyk zajmuje się badaniem produktów żywnościowych, planowaniem, nadzorowaniem i stosowaniem zasad żywienia zarówno dla osób indywidualnych, jak i całych zbiorowości. Dba on o prawidłowe i racjonalne odżywianie, zwłaszcza w czasie choroby i w specjalnych stanach organizmu ludzkiego. W tym celu musi posiadać szeroką wiedzę o pochodzeniu żywności, o procesach przygotowania potraw, a także o dostosowaniu żywności do ...

czytaj więcej: Dietetyk

Praca Dietetyk

Dietetyk - Ogłoszenie archiwalne

Praca Catermed S.A. / Gastronomia / Catering / Medycyna / Opieka zdrowotna / Kraków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. żywienia człowieka/Dietetyk Zepter International małopolskie

Specjalista ds. Sprzedaży European Kosher małopolskie

Manager sieci kawiarni w Krakowie Manpower małopolskie

Kucharz Qubus Hotel Management Sp. z o.o. małopolskie

Specjalista ds. Cateringu Klient portalu Praca.pl małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 263495, z dnia 21-02-2013

Catermed S.A.

Firma gastronomiczna poszukuje osoby na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • planowanie i układanie jadłospisów dla pacjentów szpitala

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe dietetyk (studium medyczne lub studia)
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • obsługa programów dietetycznych
  • ważne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • w okresie próbnym pracę na umowę zlecenie
  • docelowo umowę o pracę
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16179 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Dietetyk