Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    1 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

BM QUALITY MED
Gliwice
praca stacjonarna
3461 dni temu

Ogłoszenie numer: 553284, z dnia 2014-11-13

www.bmqmed.pl

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii to miejsce, w którym profesjonalnie dbamy o jakość istnienia naszych Pacjentów. W jednym miejscu połączyliśmy troskę o zdrowie, ideę anty-aging oraz filozofię wellness.

Prawie każdy z nas musi radzić sobie z niepowodzeniami, stresem, chorobami cywilizacyjnymi, brakiem aktywności fizycznej – słowem skutkami złego trybu życia. Centrum pozwala naszym Pacjentom znaleźć równowagę i harmonię przez przyjmowanie odpowiedzialności za swoje samopoczucie, za jakość życia.

W chwili obecnej, jesteśmy w trakcie intensywnej kampanii promowania wizji naszego Centrum oraz poszerzania zakresu usług i procesu zmian organizacyjnych, które wzmocnią tempo rozwoju Firmy.

Szukamy kandydata, który będzie częścią naszego młodego, wysoce zaangażowanego

i profesjonalnego zespołu. Osoby z pasją do zawodu, rzetelnej, uczciwej, dyspozycyjnej, energicznej

i uśmiechniętej.

Dietetyk

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny w szczególności za:

  • przeprowadzanie konsultacji dietetycznych pacjentów Centrum
  • ocena stanu odżywienia, sposobu żywienia i zapotrzebowania na składniki odżywcze pacjentów oraz wydawanie stosownych opinii
  • planowanie i opracowanie jadłospisów i potraw wchodzących w skład poszczególnych rodzajów diet, zgodnie z obowiązująca klasyfikacją i zasadami żywienia
  • zdobywanie zaufania klienta i prowadzenie długookresowych kuracji odchudzających
  • profilaktyka i leczenie dietetyczne chorób dietozależnych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej żywienia i stanu odżywienia pacjentów
  • wykonywanie badań i testów wspierających realizację zadań zawodowych
  • (np. testy na nietolerancje pokarmowe)
  • obsługę pacjentów i klientów, w tym również rejestrację wizyt, oferowanie i sprzedaż usług
  • informowanie o bieżących promocjach, obsługę płatności, opieka nad bazami danych pacjentów i klientów
  • prowadzenie edukacji zdrowotnej w zakresie zasad prawidłowego żywienia m.in. wśród dzieci, młodzieży, kobiet ciężarnych i karmiących oraz osób w wieku podeszłym
  • troskliwa opieka nad klientem z zachowaniem najwyższych standardów związanych z higieną oraz profesjonalizmem oferowanych usług

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na powyższym stanowisku
  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • mile widziane kursy i szkolenia dietetyczne, uprawnienia państwowe (np. dietetyka sportowa)
  • umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktu  i prowadzenia zajmujących rozmów
  • doskonałej organizacji wewnętrznej, dokładności i skrupulatności
  • poprawnego użycia języka polskiego, język obcy będzie mile widziany (preferowany niemiecki, angielski)
  • silnej motywacji i umiejętności opanowywania stresu w przypadku natłoku zadań (celowe planowanie)
  • stabilności emocjonalnej i dobrego poziomu inteligencji emocjonalnej
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym (9-22)

Oferujemy

Kandydatom, których zainteresuje to trudne wyzwanie, oferujemy:

  • wymagający i angażujący Kandydata proces rekrutacyjny
  • wysoki poziom uprawnień i odpowiedzialności w decyzjach przypisanych do funkcji
  • współuczestnictwo we wdrażaniu strategii Firmy, w szczególności nawiązywania kontaktu z pacjentami
  • pracę w nielicznym, ale silnie zmotywowanym i zaangażowanym zespole
  • umowę o pracę i niezbędne narzędzia do jej wykonywania
  • wynagrodzenie, w części premiowej zależne od jakości wykonania zadań