Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. dydaktycznych

Europejskie Centrum Kultury
lubuskie, cała Polska
praca stacjonarna
3749 dni temu

W związku z rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:
  • opracowywanie scenariuszy lekcji multimedialnej dla uczniów zgodnie z założeniami projektu
  • dobieranie odpowiednich tematów lekcji do podstawy programowej realizowanej w poszczególnych grupach wiekowych uczniów
Gwarantujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o dzieło
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • przeszkolenie w realizowanych projektach edukacyjnych
  • pracę w energicznym i kreatywnym zespole
  • pracę zdalną
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • jesteś ambitny, samodzielny i kreatywny
  • lubisz wyzwania i wytrwale dążysz do celu
  • masz doświadczenie w branży oświatowej/edukacji kulturalnej
  • wiesz jak słowem trafić do dzieci z różnych grup wiekowych
  • interesuje cię praca dodatkowa
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)