Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Doradca ds. Leasingu Poznań
Doradca ds. klientów korporacyjnych

BRE Leasing Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4532 dni temu

BRE Leasing to jedna z najstarszych firm leasingowych w Polsce. Na rynku jesteśmy obecni od 1991 roku.
Należymy do jednego z najbardziej utytułowanych na polskim rynku banku - BRE Banku.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DKK/Poznań/2011

Główne zadania:
  • sprzedaż usług leasingowych, zdobywanie nowych klientów, obsługa klientów bankowych w zakresie leasingu
  • odpowiedzialność za współpracę  z dużymi korporacjami w zakresie leasingu ruchomych środków trwałych
  • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych, przygotowywanie ofert, umów leasingu i sprzedaży
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w sektorze usług  leasingowych (doświadczenie we współpracy z bankiem w zakresie obsługi leasingowej klientów mile widziane)
  • znajomości usług/ produktów finansowych ze szczególnym uwzględnieniem leasingu
  • podstawowej wiedzy z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz z zakresu prawa cywilnego i handlowego
  • znajomości technik sprzedaży
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy
  • umiejętności pracy w MS Office
Oferujemy:
  • pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i premię
  • pakiet medyczny