Doradca ds. Obsługi Klientów Flotowych
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Doradca ds. Obsługi Klientów Flotowych

Poznaj stanowisko:
Doradca ds. Leasingu

Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z ...

czytaj więcej: Doradca ds. Leasingu

Praca Doradca ds. Leasingu

Doradca ds. Obsługi Klientów Flotowych - Ogłoszenie archiwalne

Praca mBank S.A. / Finanse / Bankowość / Informatyka / Administracja / Sprzedaż / Obsługa klienta / mazowieckie / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Vendorski Doradca Leasingowy ds. Agrobiznesu BZ WBK Leasing S.A. mazowieckie

Doradca Leasingowy ds. Agrobiznesu BZ WBK Leasing S.A. mazowieckie

Bankowy Doradca Leasingowy BZ WBK Leasing S.A. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DFKL-10-15

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych zainteresowanych usługami Full Service Leasing (wynajem i zarządzanie flotami pojazdów)
  • współpraca z salonami samochodowymi/dealerami/dostawcami
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe  – preferowane ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów biznesowych - mile widziane w branży  CFM, automotive lub finansowej (leasingowej, ubezpieczeniowej lub  bankowej)
  • wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego
  • znajomość lokalnego rynku
  • umiejętności komunikacji i negocjacji oraz zamykania procesu sprzedażowego
  • dobra organizacja pracy, wytrwałość w działaniu i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów, umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prowadzenie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • elastyczną formę zatrudnienia na bazie współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS