Doradca ds. Sprzedaży Energii i Gazu

CUWEIG

Warszawa

Do współpracy zapraszamy osoby z doświadczeniem, które wyznaczają nowe trendy,

chcą zainwestować zarówno w rozwój swój, jak i Firmy,

mają w sobie charyzmę i kreatywność, którą wykorzystują w codziennej pracy.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!!!

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania oraz zakres odpowiedzialności:

  • Telefoniczna sprzedaż i kontakt z klientem
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • Wprowadzanie danych sprzedażowych do dedykowanego systemu informatycznego

Wymagania:

  • Predyspozycje do obsługi telefonicznej, czyli: miły głos, dobrą dykcję, wysoką kulturę osobistą;
  • Mocny atut - dynamizm i wewnętrzna motywacja do pracy z zespołem sprzedaży
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe i wsparcie na każdym etapie pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej Firmie - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8:00-16:00 na Mokotowie
  • Wolne wszystkie weekendy!!!!
  • Współpracę ze zgranym zespołem energicznych ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, miłej atmosferze
  • Dużą decyzyjność, samodzielność oraz autonomię działania
  • Atrakcyjny system wynagradzania, oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, benefit sportowy, ubezpieczenie grupowe)

Poznaj stanowisko: Konsultant Telesprzedaży

Konsultant telesprzedaży jest to osoba, która telefonicznie sprzedaje produkty oraz usługi firmy klientom biznesowym i indywidualnym, a także udziela informacji na temat produktów oraz buduje pozytywne relacje z klientami. Konsultant telesprzedaży powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu dobrym i doświadczenie w ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl