Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
DORADCA FINANSOWY KLIENTA ZAMOŻNEGO

Xelion. Doradcy Finansowi Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
4887 dni temu
top1.jpg

Spółka Xelion. Doradcy Finansowi Sp. z o.o. została założona w roku 2003 i należy do międzynarodowej Grupy UniCredit. Jesteśmy jedną z pierwszych na polskim rynku instytucji, zajmujących się doradztwem finansowym dla Klientów indywidualnych. Wykorzystując ugruntowaną, popartą wieloletnim doświadczeniem znajomość rynku finansowego, nasi Doradcy Finansowi przygotowują rozwiązania finansowe dostosowane do sytuacji i potrzeb naszych Klientów.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr Ref.:DFP/12/10

Oferujemy:
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne, spotkania z zarządzającymi wiodących firm inwestycyjnych oraz spotkania z najlepszymi analitykami na rynku.
  • Szansę uzyskania Europejskiego Certyfikatu Doradcy Finansowego (EFPA).
  • Szeroką ofertę produktową dostosowywaną na bieżąco do potrzeb Klientów oraz zmieniającej się sytuacji rynkowej.
  • Pełną swobodę w doborze produktów i możliwość skupienia się na opiece nad portfelem Klientów.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.

Główne zadania:
  • Budowa i obsługa własnego portfela zamożnych Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w oparciu o produkty inwestycyjne, bankowe oraz ubezpieczeniowe.
  • Przygotowywanie najlepszych rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby Klientów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami.
  • Doradzanie i pomaganie w zarządzaniu aktywami Klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość).
  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży produktów oszczędnościowo -inwestycyjnych oraz obsłudze klientów instytucjonalnych i indywidualnych
  • Umiejętności budowania portfela Klientów.
  • Doświadczenia związanego z aktywnym pozyskiwaniem Klientów.
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta z segmentu Private Banking będzie znacznym atutem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)