Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Doradca handlowy

andNUTRITION
łódzkie
praca stacjonarna
4954 dni temu

Ogłoszenie numer: 117500, z dnia 2010-10-04

AND jest hiszpańską firmą, która doskonali różne produkty i różne metody w celu dokładnego zrozumienia istoty żywienia zwierząt. Rewelacyjna jakość naszych sprawdzonych na najbardziej wymagających rynkach produktów, słuszne zasady działania i najlepsza wiedza techniczna to klucz również do Twojego sukcesu. W związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko doradcy handlowego na teren województw: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie i łódzkie.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie relacji z aktualnymi i pozyskiwanie nowych odbiorców w wyznaczonym obszarze działania
  • Profesjonalne doradztwo żywieniowe

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze
  • Bezwzględnie kilkuletnie doświadczenie w branży paszowej
  • Znajomość rynku na określonym terenie
  • Zaangażowanie, energia i inicjatywa w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Wysoką kulturę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy