Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1828497, z dnia 2017-11-15

24bonus.pl Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange Polska.
Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Nr Ref.: DKB_1

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
  • Praca w terenie z bezpośrednim kontaktem z klientem
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja nałożonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki na zewnątrz

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziana znajomość rynku telekomunikacyjnego i IT
  • Gotowość do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Przedsiębiorczość i otwartość na wyzwania

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju we współpracy z liderem rynku telekomunikacyjnego
  • Pakiet szkoleń produktowo – ofertowych oraz konkursów sprzedażowych
  • Stałą część wynagrodzenia
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Wsparcie regionalnych koordynatorów
  • Niskie plany sprzedażowe na etapie wdrożenia

Dodatkowo:

  • Kartę Multisport Plus
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet Medyczny Lux Med
  • Bezpłatne użytkowanie Biura Regionalnego
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Poznaj stanowisko: Konsultant Klienta Biznesowego

Konsultant Klienta Biznesowego to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie klientów - małych i średnich przedsiębiorstw i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz odpowiada za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy. Poza tym, negocjuje warunki sprzedaży i przygotowuje umowy, doradza klientom w zakresie wyboru usług, produktów, a także przygotowuje prezentację ofert i przeprowadza szkolenia. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl