Podobne oferty pracy

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Sochaczew
Nr ref.: DK/012/2017
Opis stanowiska:
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Komunikatywność
  • Znajomość asortymentu jednego z działów marketu OBI będzie dodatkowym atutem:
  • Inicjatywa
  • Umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • Szkolenia rozwojowe z asortymentu i technik sprzedaży
  • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet socjalny, min. opieka medyczna
Ponadto:
  • wyjścia integracyjne
  • przewidywalny grafik pracy
  • odzież roboczą
  • przyjazną atmosferę
  • wyprawki szkolne
FacebookPinterestInstagram

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl