Podobne oferty pracy

Doradca Klienta

Provident Polska S.A.

Zgierz, Wieluń, Sieradz, Radomsko, Przedbórz, Łowicz, Skierniewice, Paradyż, Sulejów, Łask, Łęczyca, Kutno, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Andrzejów, Konstantynów Łódzki, Starowa Góra, Głowno

Obecnie poszukujemy osób chętnych do objęcia funkcji:

Miejsce pracy: Zgierz, Wieluń, Sieradz, Radomsko, Przedbórz, Łowicz, Skierniewice, Paradyż, Sulejów, Łask, Łęczyca, Kutno, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Andrzejów, Konstantynów Łódzki, Starowa Góra, Głowno

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z obecnymi klientami Provident
  • Cotygodniowe zbieranie rat od swoich klientów
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zależne od wyników i nakładu pracy – wypłacane w systemie tygodniowym
  • Grupę Klientów na start
  • Program preferencyjnego wynagrodzenia dla nowych Doradców „Poduszka na Start”
  • Promocje zapewniające dodatkowe wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy – Ty decydujesz kiedy współpracujesz
  • Bezpłatny, atrakcyjny pakiet szkoleń sprzedażowych i rozwojowych
  • Stałe wsparcie Kierownika
  • Umowę o świadczenie usług bez wymogu prowadzenia działalności gospodarczej– odprowadzane należne składki ZUS
  • Możliwość rozwoju zawodowego - wielu naszych pracowników na kierowniczych stanowiskach zaczynało karierę jako Doradcy Klienta
  • Telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem
Oczekujemy:
  • Umiejętności lub predyspozycji sprzedażowych
  • Umiejętności lub predyspozycji w obsłudze klienta
  • Nastawienia na realizację celów, zadań
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Wykształcenia min. średniego

Aplikuj i realizuj z nami plany naszych Klientów!

lub zadzwoń lub wyślij SMS o treści DORADCA pod numer

600400380

Koszt połączenia i SMS-a wg taryfy operatora

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na:

Poznaj

00-189 Warszawa NIP: 525-15-71-292 00-189 Warszawa NIP: 525-15-71-292

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl