Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

Partner - Polbank EFG
Warszawa
praca stacjonarna
5704 dni temu

Ogłoszenie numer: 50577, z dnia 2008-10-13

Polbank - jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • sprzedaż produktów kredytowych dla Klientów indywidualnych i/lub biznesowych
  • aktywne pozyskiwanie, rozpoznanie potrzeb oraz kształtowanie długofalowych relacji z Klientami
  • realizację założonych celów sprzedażowych
  • udział we wprowadzaniu na rynek unikalnych produktów

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i znajomość rynku bankowego
  • znajomość specyfiki rynku nieruchomości lub rynku dla małych i średnich przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem
  • życzliwość, otwartość na potrzeby Klienta i szacunek do ludzi
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • bardzo dobra organizacje czasu pracy
  • wykształcenia wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy

  • niepowtarzalną możliwość rozwijania się wraz z dynamiczną i innowacyjną instytucją finansową
  • konkurencyjne i elastyczne produkty kredytowe gwarantujące satysfakcję Klienta
  • programy rozwojowe i możliwość uczenia się od najlepszych
  • realizację ambicji zawodowych
  • umowę o pracę + atrakcyjny system prowizyjny