Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie, Starogard Gdański

wczoraj

2016-07-22

pomorskie, Kwidzyn

2016-07-21

pomorskie, Gdańsk

2016-07-21

Doradca Klienta- Ogłoszenie archiwalne

Praca CAPITAL SERVICE / Finanse / Bankowość / Sprzedaż / Obsługa klienta / pomorskie / Chojnice

Działamy na rynku finansowym już od 15 lat, posiadamy ponad 100 oddziałów na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Chojnice

My oferujemy:
  • szkolenie adaptacyjne: produktowe, sprzedażowe i windykacyjne,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: stała pensja + system premiowy,
  • narzędzia pracy (samochód + telefon komórkowy).
Twoje obowiązki:
  • kompleksowa obsługa Klienta w Oddziale,
  • praca z Klientem zaległościowym w terenie,
  • aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę,
  • aktywne pozyskiwanie klientów.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • wysoka orientacja na cel,
  • pozytywny stosunek do świata i ludzi,
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
 Dodatkowym atutem będzie
  • doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży produktów finansowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)