Doradca Podatkowy

CPL JOBS Sp. z o.o.

Warszawa

784 dni temu

Doradca Podatkowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: JO-1505-3078479917-SP6528

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, uznanej międzynarodowej firmy konsultingowej, poszukujemy doświadczonego Kandydata/ki na stanowisko:

Doradca Podatkowy

Miejsce pracy: Warszawa 

Zakres obowiązków:

 • uczestnictwo w projektach podatkowych związanych z fuzjami i przejęciami spółek (firmy o zasięgu lokalnym i międzynarodowym)
 • ocena ryzyka związanego z fuzją lub przejęciem
 • przygotowywanie opinii dla klientów
 • udział w przeglądach podatkowych w zakresie CIT i VAT

Od Kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenie z zakresu finansów, bankowości, ekonomii lub prawa 
 • doświadczenie pracy w doradztwie podatkowym
 • doskonała wiedza z zakresu podatków
 • zorientowanie na realizowanie postawionych celów
 • bardzo dobra znajomość j. angielskiego 
 • samodzielność w działaniu, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, postawa pro-kliencka 

Nasz Klient oferuje:

 • pracę pełną wyzwań zawodowych 
 • udział w ciekawych projektach, z możliwością wykorzystania j. angielskiego 
 • samodzielne stanowisko, z możliwościami rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
 • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem socjalnym
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 4061.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 7010256845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych."

Poznaj

CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Poznaj stanowisko: Doradca Podatkowy

Zawód doradcy podatkowego należy do grupy wolnych profesji zaufania publicznego. Doradca podatkowy, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, udziela szczegółowych porad i instrukcji osobom podlegającym obowiązkowi podatkowemu, a także inkasentom zajmującym się poborem tychże należności. Obowiązki doradcy nie kończą się jednak na doradztwie teoretycznym; osoby zatrudniane w tym charakterze wypełniają i składają w ...
Doradca Podatkowy Praca Doradca Podatkowy

Rekrutują z Praca.pl